Przedszkole Niepubliczne
"Muszelka"

tel. +48 58 674 18 94

ul. Wyzwolenia 1, 84-120 Władysławowo

Lokalizacja

Do zajęć podstawowych należą


Zapisy i rekrutacja

Jeżeli są Państwo zainteresowani odwiedzeniem naszego Przedszkola lub uzyskaniem informacji o dostępności wolnych miejsc, prosimy o kontakt telefoniczny: 58 674 18 94

Rekrutacja dzieci trwa przez cały rok kalendarzowy. Pierwszeństwo mają dzieci, których starsze rodzeństwo uczęszczało lub uczęszcza do Przedszkola Niepublicznego "Muszelka".

W celu zapisania dziecka do przedszkola, prosimy o pobranie, wypełnienie i przesłanie na adres przedszkola [email protected] KARTY ZGŁOSZENIA PRZEDSZKOLAKA (naciśnij aby pobrać) lub osobisty kontakt w przedszkolu.

RUSZYŁY ZAPISY NA NOWY ROK SZKOLNY 2021/2022!

Jeżeli szukają Państwo miejsca, w którym dziecko będzie czuło się szczęśliwe, bezpieczne, z możliwością rozwijania swoich talentów to zapraszamy do rekrutacji poprzez:

Najważniejsze informacje:

  • Przyjmujemy dzieci w wieku 2,5 - 6 lat.
  • Przedszkole czynne przez cały rok w godzinach 6:30 – 17:00.
  • Wyżywienie z własnej kuchni.
  • Bezpłatna opieka pedagogiczno-logopedyczno-psychologiczna.
  • Różnorodne zajęcia rozwijające (język angielski, szachy, tańce, basen, sensoplastyka i tym podobne).
  • Zabawy w ogrodzie, spacery i wycieczki.

Rodzicom dzieci aktualnie uczęszczających do naszego przedszkola chcących kontynuować naukę w zerówce przypominamy o jak najszybszym zgłoszeniu tego faktu w przedszkolu.

Dziękujemy Wam za zaufanie, a nowych rodziców wraz ze swymi pociechami serdecznie zapraszamy do Przedszkola Niepublicznego "Muszelka" przy ul. Wyzwolenia 1 we Władysławowie.

Copyright 2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: WEBPC-GROUP